Pakiety podstawowe

Telewizja cyfrowa HD

  • Ponad 294 kanałów, w tym aż 141 w jakości HD!
  • Nagrywanie i zatrzymywanie TV (opcja dodatkowa)
  • Możliwość dopasowania dodatkowych pakietów tematycznych i premium do własnych potrzeb
  • Opcja Multiroom – telewizja w drugim pokoju
  • Przewodnik po programach EPG
  • Wideo na życzenie VOD
  • Znakomita oferta filmowa dla każdego w każdym wieku
  • Bogata oferta kanałów sportowych

cta_internet_telewizja2

Sprawdź również

Masz do wyboru 5 pakietów podstawowych:

Największy podstawowy pakiet. Zawiera 209 kanałów w tym 120 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
Pakiet zawiera 176 kanałów w tym 114 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
Najpopularniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Zawiera 138 kanałów w tym 86 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
Najtańszy pakiet samodzielny telewizji JAMBOX. Zawiera 82 najpopularniejszych kanałów w tym 47 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.
Pakiet Mini HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.
Pakiet dodatkowy telewizji JAMBOX dostepny dla użytkowników internetu światłowodowego multiNET. Zawiera 75 najpopularniejszych kanałów w tym 38 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.
Pakiet Mikro HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.
Najmniejszy pakiet telewizji JAMBOX. Dostępny tylko w ofercie z internetem światłowodowym. Zawiera 31 najpopularniejszych kanałów w tym 5 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.
Pakiet Start HD świadczony jest przez firmę Interaktywny Dom sp. z o.o.